Covid-19

Sanofi pingutused võitluses COVID-19-ga

Ettevõttena panustab Sanofi igal viisil koroonaviiruse vastasesse võitlusse, sealhulgas võimalikke ravimeetodeid välja töötades ja kiirendades tööd kahe vaktsiiniarendusprojektiga, tagades samal ajal olemasolevate vaktsiinide ja muude ravimite kriitilised varud.

Uue vaktsiini väljatöötamine nõuab tohutult keerulisi ja väga tehnoloogilisi jõupingutusi, et luua uus mehhanism, mis aitab vältida COVID-19 põhjustavat viirust. Seejärel on vaja vaktsiini efektiivsusele ja ohutusele kinnitust kliinilistes uuringutes.

Me kasutame olemasolevat gripivaktsiini puhul kasutatavat tehnoloogiat ja rakendame seda uue COVID-19 haigust põhjustava viiruse vastase vaktsiini väljatöötamisel. Eesmärgiks on vaktsiini ümberkujundamine, et õpetada immuunsüsteemi ära tundma gripiviiruse asemel uut koroonaviirust. Sanofi on praegu varajases eelkliiniliste uuringute staadiumis ja plaanib alustada kliiniliste uuringutega esimesel võimalusel.

Sanofi eesmärgiks võimalike ravimeetodite ja uue vaktsiini väljatöötamisel on nii kohene kui ka kauakestev mõju COVID-19 vastases võitluses.

X

Me kasutame küpsiseid oma veebilehe käigushoidmiseks, selle sisu optimeerimiseks, analüütilistel eesmärkidel ja sihtgrupi valimiseks. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega. Pange tähele, et teil on igal hetkel õigus nõusolek tagasi võtta. Kui soovite rohkem teada meie küpsiste kohta ja kuidas neid kustutada, siis tutvuge meie.  Küpsiste poliitika ja teabe privaatsuse poliitikaga.

OK