Covid-19

Meie võitlus COVID-19 vastu jätkub

Pandeemia jätkudes kestab ka Sanofi võitlus selle vastu.

Sanofi vaktsiinide äriüksus, Sanofi Pasteur, kiirendab tööd kahe vaktsiiniarendusprojektiga. Uue vaktsiini arendamine nõuab väga üksikasjalikke ja ülimalt tehnilisi pingutusi uute mehhanismide loomiseks, et aidata ennetada COVID-19 põhjustavat viirust. Pärast väljaarendamist peame kinnitama efektiivsust kliinilistes uuringutes, tagades samas ka kvaliteedi ja ohutuse.

Investeering teadusesse: Sanofi kiire reageerimine nii mitmel rindel ei ole juhuslik. See tuleneb aastatepikkusest investeeringust vaktsiinitehnoloogiasse ning varasemast tööst SARS-i vaktsiiniprogrammiga.
Sanofi teeb koostööd teadusühingute, patsiendirühmade ja terviseametkondadega üle maailma, et aidata pakkuda täpset teavet ja juhiseid inimestele, keda mõjutavad erisugused seisundid, sealhulgas harvaesinevad haigused, astma, atoopiline dermatiit, diabeet, onkoloogilised haigused ja hulgiskleroos.

X

Me kasutame küpsiseid oma veebilehe käigushoidmiseks, selle sisu optimeerimiseks, analüütilistel eesmärkidel ja sihtgrupi valimiseks. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega. Pange tähele, et teil on igal hetkel õigus nõusolek tagasi võtta. Kui soovite rohkem teada meie küpsiste kohta ja kuidas neid kustutada, siis tutvuge meie.  Küpsiste poliitika ja teabe privaatsuse poliitikaga.

OK