Reumatoidartriit

Reumatoidartriit

Reumatoidartriit (RA) on krooniline autoimmuunhaigus, mis põhjustab peamiselt liigeste põletikku. Sagedamad põletikusümptomid on valulikud ja turses liigesed, jäikus, väsimus ning mööduv palavik. Reumatoidartriit võib inimeseti olla erinev. Haiguse diagnoosimiseks tehakse patsiendile terve rida uuringuid, sh sümptomite hindamine, vereanalüüsid, skaneeringud ja füüsiline läbivaatus.1 

Reumatoidartriidi ravis on tavaliselt kasutusel kolm strateegiat: 

1) põletiku varajane vähendamine või täielik peatamine; 
2) põletiku ägenemiste ärahoidmine; 
3) haiguse aktiivsuse vähendamine ja kontrolli all hoidmine. 

Reumatoidartriidiga patsientide raviks kasutatakse erinevaid ravimeid ja meetodeid, sh sümptomeid leevendavaid ravimeid, haiguse aktiivsust vähendavaid ravimeid ja kirurgilist ravi liigeste asendamiseks.

Sanofi ja meie teadustööpartner Regeneron töötavad usinalt, et leida uusi ravimeid, mis aitaksid reumatoidartriidiga patsientide elukvaliteeti parandada.
X

Me kasutame küpsiseid oma veebilehe käigushoidmiseks, selle sisu optimeerimiseks, analüütilistel eesmärkidel ja sihtgrupi valimiseks. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega. Pange tähele, et teil on igal hetkel õigus nõusolek tagasi võtta. Kui soovite rohkem teada meie küpsiste kohta ja kuidas neid kustutada, siis tutvuge meie.  Küpsiste poliitika ja teabe privaatsuse poliitikaga.

OK