Ülevaade Sanofist

Ülevaade Sanofist

+100 000
Üle 100 000 töötaja
100
Enam kui 100 riigis
100 aastat
Uuendusterohke ajalugu enam kui 100 aastat.
Sanofi on ülemaailmne bioteadusettevõte, millel on üle 100 000 töötaja enam kui 100 riigis. Oleme Sanofis väga uhked oma uuendusterohke ajaloo üle, mis ulatub tagasi kaugemale kui 100 aastat.

Sanofi peakorter asub Prantsusmaal Pariisis. Eesti kontor asub Tallinnas ligikaudu 30 töötajaga.

Sanofil on kolm ülemaailmset üksust: Primary Care, Sanofi Genzyme, Sanofi Pasteur, ja eraldiseisvana käsimüügiravimite üksus. Meie tegevus hõlmab erinevaid ravivaldkondi.
Diabeet ja kardiovaskulaarsed haigused
Primary Care
See üksus tegutseb kahes tähtsas ja endeemilises haigusvaldkonnas: diabeet ja kardiovaskulaarsed haigused. Sanofi on töötanud välja insuliinravi lahendusi juba ligi 100 aastat ning võidelnud kardiovaskulaarsete haigustega enam kui 50 aastat. Praegusel ajal pakume ulatuslikku valikut diabeediravimeid ja uuenduslikke lahendusi kardiovaskulaarsete haiguste raviks.
Käsimüügiravimid
Käsimüügiravimid ja toidulisandid
See üksus pakub inimestele üle kogu maailma uuenduslikke lahendusi oma tervise eest hoolitsemiseks, et nad saaksid elada tervislikumat ja täisväärtuslikumat elu. Meie tervishoiulahendused on saadaval enam kui 150 riigis üle kogu maailma.
Sanofi Genzyme
Sanofi Genzyme
Sanofi harvikravimitega tegelev üksus tegeleb uuenduslike ravimite väljatöötamisega harva esinevate haiguste, haruldaste verehaiguste, hulgiskleroosi ning onkoloogiliste ja immunoloogiliste haiguste raviks. Genzyme asutati 1981. aastal, Sanofiga liitus see 2011. aastal.
Sanofi Pasteur
Sanofi Pasteur
Sanofi Pasteur on Sanofi vaktsiinide üksus, kus valmib igal aastal kokku üle miljardi vaktsiiniannuse. Meie mitmekülgne tootevalik hõlmab kvaliteetseid vaktsiine lastele, noortele ja täiskasvanutele, sealhulgas gripi-, meningiidi- ja endeemiliste haiguste vaktsiine ning reisivaktsiine.
X

Me kasutame küpsiseid oma veebilehe käigushoidmiseks, selle sisu optimeerimiseks, analüütilistel eesmärkidel ja sihtgrupi valimiseks. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega. Pange tähele, et teil on igal hetkel õigus nõusolek tagasi võtta. Kui soovite rohkem teada meie küpsiste kohta ja kuidas neid kustutada, siis tutvuge meie.  Küpsiste poliitika ja teabe privaatsuse poliitikaga.

OK