Ülevaade Sanofist

Ülevaade Sanofist

+100 000
Üle 100 000 töötaja
100
Enam kui 100 riigis
100 aastat
Uuendusterohke ajalugu enam kui 100 aastat.
Sanofi on ülemaailmne bioteadusettevõte, millel on üle 100 000 töötaja enam kui 100 riigis. Oleme Sanofis väga uhked oma uuendusterohke ajaloo üle, mis ulatub tagasi kaugemale kui 100 aastat. Sanofi peakorter asub Prantsusmaal Pariisis. Eesti kontor asub Tallinnas. 

Sanofil on viis ülemaailmset allüksust:

Diabeet ja kardiovaskulaarsed haigused
Diabeet ja kardiovaskulaarsed haigused 
See allüksus tegutseb kahe tähtsa ja endeemilise haiguse valdkonnas: diabeet on üha kasvav rahvatervise probleem, mis 2012. aastal põhjustas üle 1,5 miljoni surma. Kardiovaskulaarsed haigused on Maailma Terviseorganisatsiooni andmetel kogu maailmas surmapõhjuste seas esikohal.
Käsimüügiravimid
Käsimüügiravimid 
Antud allüksus tegeleb apteegist vabalt saadavate käsimüügiravimitega, mis aitavad kaasa tervena püsimisele ja võimaldavad tarbijatel oma igapäevaste terviseprobleemidega iseseisvalt toime tulla, vähendades sellega ka riiklike tervishoiusüsteemide koormust. 
Üldmeditsiini ravimid
Üldmeditsiini ravimid 
See allüksus tegeleb tuntud retseptiravimitega ning teeb efektiivsed ja vanad ravimid patsientidele kättesaadavaks.
Sanofi Genzyme
Sanofi Genzyme
Sanofi Genzyme on Sanofi harvikravimitega tegelev allüksus, mis keskendub harva esinevatele haigustele, hulgiskleroosile, immunoloogiale ja onkoloogiale. Genzyme asutati 1981. aastal, Sanofiga liitus see 2011. aastal.
Sanofi Pasteur
Sanofi Pasteur
Sanofi Pasteur on Sanofi vaktsiinide allüksus, kus valmib igal aastal üle miljardi vaktsiiniannuse. See võimaldab kogu maailmas immuniseerida hämmastavat hulka inimesi – igal aastal 500 miljonit inimest – ja otseselt haigusi ära hoida.