Meie ettevõtte vastutus

Meie ettevõtte vastutus

Vastutuse põhivaldkonnad

Meie ettevõtte ühiskondliku vastutuse neli põhivaldkonda on:
  • planeedi hea tervis,
  • tervishoiuteenuste üldkättesaadavus,
  • eetika ja läbipaistvus,
  • kogukondade arendamine ja töötajate kaasamine.

Planeedi hea tervis

Kuna ümbritseval maailmal on otsene mõju meie tervisele, püüame piirata oma ettevõtte tegevuse mõju keskkonnale.

Hea kaaslasena terviseteekonnal oleme pühendunud oma keskkonnamõju vähendamisele. Meie eesmärk on vähendada oma tegevuse võimalikku negatiivset mõju, pöörates tähelepanu kõigele alates toodetes kasutatavatest toormaterjalidest kuni nende võimaliku mõjuni inimtervisele ja keskkonnale pärast seda, kui tooted on kasutuselt kõrvaldatud.

Oleme pühendunud tarbimise vähendamisele ja tõhustamisele ning keskkonna säästmisele.

  • Võrreldes 2010. aastaga vähenes ettevõtte üldine elektritarbimine 2016. aasta lõpuks 13,6%.
  • 2016. aastal vähendasime veetarbimist võrreldes 2010. aastaga 18,3%.
  • 2016. aastal taaskasutasime 72% oma tööstusjäätmetest.

Täpsem ülevaade Sanofi tööst keskkonnamõju vähendamisel on saadaval meie üleilmsel veebisaidil.

„Keskkonnamõju“

Tervishoiuteenuste üldkättesaadavus

Kuivõrd ühel kolmandikul maailma rahvastikust puudub ligipääs kvaliteetsetele tervishoiuteenustele, oleme pühendunud uute lahenduste leidmisele, et patsiendid saaksid vajalikku arstiabi ning parandada oma elukvaliteeti. Lisaks edendame ettevõtte integreeritud tervishoiuprogrammi abil ennetusmeetmete väljatöötamist.

Meil on märkimisväärsed teadmised nakkushaiguste alal ning sellepärast keskendume tervishoiuteenuste üldkättesaadavuse valdkonnas muu hulgas arengumaades esinevate nakkushaiguste likvideerimisele, kõrvaldamisele ja kontrollimisele.

Täpsem ülevaade Sanofi pühendumusest tervishoiuteenuste üldkättesaadavusele on saadaval meie üleilmsel veebisaidil.

Tervishoiuteenuste üldkättesaadavus

Lastehalvatus
Lastehalvatus
Viimastel sajanditel on lastehalvatus põhjustanud palju surmajuhtumeid, halvatust ning eluaegset invaliidsust, mis on mõjutanud miljoneid inimesi, eriti lapsi. Alates 1988. aastast on Sanofi toetanud UNICEFi üle kuue miljoni annuse lastehalvatusvaktsiiniga, et aidata kaasa lastehalvatuse likvideerimisele.
Malaaria
Malaaria on üks surmavamaid nakkushaigusi kogu maailmas. Sanofi ja algatuse „Ravimid tähelepanuta jäetud haiguste vastu“ (Drugs for Neglected Diseases) uuendusliku koostöö tulemusena on ravitud üle 400 miljoni malaariajuhtumi. Sanofi teeb koostööd ka riiklike malaariavastaste programmide, haridusministeeriumite ning vabaühendustega, et edendada arenevates riikides malaaria ennetamist.
Unitõbi
Unitõbi ähvardab umbes 65 miljonit inimest ja sellele on kõige vastuvõtlikumad vaesuses elavad inimesed. Haigust põhjustab tsetsekärbse hammustuse kaudu leviv parasiit. Tänu Sanofi ja algatuse „Ravimid tähelepanuta jäetud haiguste vastu“ (Drugs for Neglected Diseases) uuenduslikule koostööle on selle surmava haiguse jaoks olemas uus suukaudne ravi.
Tuberkuloos
Tuberkuloos on üks levinuimaid nakkushaigusi maailmas, see tapab igal aastal üle 1,5 miljoni inimese, kellest enamik elab vaesetes arengumaades. Sanofi võitleb tuberkuloosi vastu eesmärgiga likvideerida haigus enne 2035. aastat.
X

Me kasutame küpsiseid oma veebilehe käigushoidmiseks, selle sisu optimeerimiseks, analüütilistel eesmärkidel ja sihtgrupi valimiseks. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega. Pange tähele, et teil on igal hetkel õigus nõusolek tagasi võtta. Kui soovite rohkem teada meie küpsiste kohta ja kuidas neid kustutada, siis tutvuge meie.  Küpsiste poliitika ja teabe privaatsuse poliitikaga.

OK