Meie ettevõtte vastutus

Vastutuse põhivaldkonnad

Meie ettevõtte ühiskondliku vastutuse neli põhivaldkonda on:
  • planeedi hea tervis,
  • tervishoiuteenuste üldkättesaadavus,
  • eetika ja läbipaistvus,
  • kogukondade arendamine ja töötajate kaasamine.

Planeedi hea tervis

Kuna ümbritseval maailmal on otsene mõju meie tervisele, püüame piirata oma ettevõtte tegevuse mõju keskkonnale.

Hea kaaslasena terviseteekonnal oleme pühendunud oma keskkonnamõju vähendamisele. Meie eesmärk on vähendada oma tegevuse võimalikku negatiivset mõju, pöörates tähelepanu kõigele alates toodetes kasutatavatest toormaterjalidest kuni nende võimaliku mõjuni inimtervisele ja keskkonnale pärast seda, kui tooted on kasutuselt kõrvaldatud.

Sanofi eesmärk on vähendada oma CO2 jalajälge (CO2 heiteid, kasvuhoonegaaside heitkoguseid) perioodil 2015-2025 50% võrra ja saavutada 2050. aastaks CO2 neutraalsus.

  • 2018. aastaks olid kasvuhoonegaaside heitkogused 22% väiksemad, kui 2010. aastal ja 9% väiksemad, kui 2015. aastal.
  • 86% meie mandritevahelisest kaubaveost toimub mereteede kaudu, tagades igal aastal 260 000 tonni võrra vähem CO2 heiteid.
  • Sanofi eesmärk on vähendada perioodil 2010-2020 veetarbimist 25% võrra. Lisaks sellele suudame 2025. aastaks jälgida iga veetilga kasutamist kõikides Sanofi töökohtades.
  • Veetarbimine on vähenenud 14% (2010-2015) ja 8% (2017-2018) võrra.
  • Sanofi soovib 2025. aastaks võtta ringlusse, korduskasutusse ja taaskasutusse 90% tekkivatest jäätmetest.
  • Võrreldes 2017. aastaga tekib jäätmeid 10% vähem. 73% nendest jäätmetest võetakse ringlusesse.
Täpsem ülevaade Sanofi tööst keskkonnamõju vähendamisel on saadaval meie üleilmsel veebisaidil.


„Keskkonnamõju“

On oluline, et nii iga inimene kui ka organisatsioon hooliks oma igapäevategevustes keskkonna heaolust. Ka meie Sanofis hoolime keskkonnast ning anname igapäevaselt selle heaolu tagamiseks omapoolse panuse. Näiteks on Sanofi esimene ravimifirma maailmas, kes on allkirjastanud Pariisi kliimakokkuleppe. Vaata allolevast videost, kuidas võitlus kliimamuutuste eest, on võitlus meie kõigi tervise ning heaolu eest!

Tervishoiuteenuste üldkättesaadavus

Kuivõrd ühel kolmandikul maailma rahvastikust puudub ligipääs kvaliteetsetele tervishoiuteenustele, oleme pühendunud uute lahenduste leidmisele, et patsiendid saaksid vajalikku arstiabi ning parandada oma elukvaliteeti. Lisaks edendame ettevõtte integreeritud tervishoiuprogrammi abil ennetusmeetmete väljatöötamist.

Meil on märkimisväärsed teadmised nakkushaiguste alal ning sellepärast keskendume tervishoiuteenuste üldkättesaadavuse valdkonnas muu hulgas arengumaades esinevate nakkushaiguste likvideerimisele, kõrvaldamisele ja kontrollimisele.

Täpsem ülevaade Sanofi pühendumusest tervishoiuteenuste üldkättesaadavusele on saadaval meie üleilmsel veebisaidil.

Tervishoiuteenuste üldkättesaadavus

Lastehalvatus
Lastehalvatus
Viimastel sajanditel on lastehalvatus põhjustanud palju surmajuhtumeid, halvatust ning eluaegset invaliidsust, mis on mõjutanud miljoneid inimesi, eriti lapsi. Alates 1988. aastast on Sanofi toetanud UNICEFi üle kuue miljoni annuse lastehalvatusvaktsiiniga, et aidata kaasa lastehalvatuse likvideerimisele.
Malaaria
Malaaria on üks surmavamaid nakkushaigusi kogu maailmas. Sanofi ja algatuse „Ravimid tähelepanuta jäetud haiguste vastu“ (Drugs for Neglected Diseases) uuendusliku koostöö tulemusena on ravitud üle 400 miljoni malaariajuhtumi. Sanofi teeb koostööd ka riiklike malaariavastaste programmide, haridusministeeriumite ning vabaühendustega, et edendada arenevates riikides malaaria ennetamist.
Unitõbi
Unitõbi ähvardab umbes 65 miljonit inimest ja sellele on kõige vastuvõtlikumad vaesuses elavad inimesed. Haigust põhjustab tsetsekärbse hammustuse kaudu leviv parasiit. Tänu Sanofi ja algatuse „Ravimid tähelepanuta jäetud haiguste vastu“ (Drugs for Neglected Diseases) uuenduslikule koostööle on selle surmava haiguse jaoks olemas uus suukaudne ravi.
Tuberkuloos
Tuberkuloos on üks levinuimaid nakkushaigusi maailmas, see tapab igal aastal üle 1,5 miljoni inimese, kellest enamik elab vaesetes arengumaades. Sanofi võitleb tuberkuloosi vastu eesmärgiga likvideerida haigus enne 2035. aastat.
X

Me kasutame küpsiseid oma veebilehe käigushoidmiseks, selle sisu optimeerimiseks, analüütilistel eesmärkidel ja sihtgrupi valimiseks. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega. Pange tähele, et teil on igal hetkel õigus nõusolek tagasi võtta. Kui soovite rohkem teada meie küpsiste kohta ja kuidas neid kustutada, siis tutvuge meie.  Küpsiste poliitika ja teabe privaatsuse poliitikaga.

OK