Kontaktandmed

Kontaktandmed

Julgustame teid Sanofiga ühendust võtma. Saate selleks kasutada allolevat vormi või kontaktandmeid.Vastame teie küsimusele võimalikult kiiresti. 

Vastame meeleldi küsimustele meie toodete kohta. Pidage siiski meeles, et Sanofi ei paku individuaalset nõustamist. Kui teie küsimus puudutab teie isiklikku terviseseisundit või meditsiinilisi probleeme, tuleb teil nõu pidada arsti või muu tervishoiutöötajaga. Kui küsimus on seotud hädajuhtumiga, pidage palun nõu oma arstiga või pöörduge erakorralise meditsiini osakonda. 

Kui soovite teatada mõne Sanofi toodetud ravimiga seotud kõrvalnähust, helistage numbril 6273488 või klõpsake siia  et täita kõrvalnähu teatise vorm. 

Sanofi austab üksikisiku eraelu puutumatust ning peab tähtsaks oma klientide, partnerite, patsientide, kasutajate ja töötajate usaldust. Seepärast suhtub Sanofi teie eraelu puutumatusse tõsiselt ning lähtub isikuandmete kogumisel ja töötlemisel kohaldatavatest andmekaitseseadustest ja -määrustest. Enne meiega ühenduse võtmist tutvuge palun Sanofi privaatsuspõhimõtetega 

Et saaksime teie küsimusele võimalikult hästi vastata, täitke palun allolevad väljad. Tärniga (*) tähistatud väljade täitmine on nõutav ja need peavad olema täidetud selleks, et me teie päringu kätte saaksime. 

Identiteet
* Nõutud väljad
Sõnum
Üldine kontakt
Sanofi (peakontor) 
54 rue La Boétie 
75008 Paris Prantsusmaa 
+33 (0)1 53 77 40 00

Eesti kontaktandmed
Sanofi –Aventis Estonia OÜ
Pärnu mnt. 139E/2, Tallinn 11317
6273488    estonia@sanofi.com
X

Me kasutame küpsiseid oma veebilehe käigushoidmiseks, selle sisu optimeerimiseks, analüütilistel eesmärkidel ja sihtgrupi valimiseks. Kui te jätkate meie veebilehel klõpsamist, siis nõustute meie küpsiste kasutusega. Pange tähele, et teil on igal hetkel õigus nõusolek tagasi võtta. Kui soovite rohkem teada meie küpsiste kohta ja kuidas neid kustutada, siis tutvuge meie.  Küpsiste poliitika ja teabe privaatsuse poliitikaga.

OK