Navigeerimise kiirmenüü :

 1. Mine sisu juurde
 2. Mine põhijaotise menüüsse
 3. Mine otsingutööriista juurde
 4. Mine abimenüüsse
 5. Mine moodulite juurde
 6. Mine kontaktimooduli juurde

Abimenüü :

 1. Sanofi maailmas |
   
 2. Group saitidele |
   
 3. Kontakt |
 4. Lehekülje kaart |
 5. Abi
 1. Fondi suurus

  Vähendama fondi suurus Suurendama fondi suurus  
 
 

Meist

Kontakt

Sanofi-aventis Estonia OÜ

Pärnu mnt 139E/2
11317 Tallinn
Eesti

Tel.: +372 627 3488
Fax: +372 627 3481

Sisu :

Meie väärtused

„Iga päev, igal pool, töötame sanofis selle nimel, mis on tõeliselt tähtis: tervis.”

 

Sanofis jagame väljakujunenud väärtuste kogumit, mis on meie isikliku ja korporatsiooni tõhususe vundamendiks. Osaluse, tegevuste ja algatuste abil taastoodame seda väärtuste kogumit ning teeme tööd selle nimel, mis tõesti loeb - tervis.

Kartmatus

Julgus unistada asjadest, mida võid saavutada. Peame seadma auahneid eesmärke, mis moodustavad meie tulevase edu aluse. Seistes silmitsi ebakindlusega, peame edasi liikuma ning suhtuma oma töösse ettevõtja seisukohast lähtuvalt.

Julgus

Otsuste tegemiseks ja muutustega toimetulemiseks peame olema julged. Peame julgema arutleda, isegi kui vaidluse teiseks pooleks on teie ülemus. Peame julgema ka tegutseda. Kui teete vea, siis julgege seda tunnistada, teades, et kolleegid pakuvad teile endiselt tuge ja austavad teid.

Loomingulisus

Meie lahendused peavad põhinema avatud meelel ning maksimaalselt ära kasutama meie inimeste ja tiimide unikaalsust. Loomingulisusest tekib innovatsioon ning innovatsioonist areneb edasi ainulaadne vundament juhtimise tarbeks.

Tõhusus

Võttes arvesse meie võimaluste ja väljakutsete mastaapi, vastutame mitte ainult iseenda tõhususe, vaid ka tiimi tõhususe eest.

Austus

Peame austama inimesi ja nende panuseid. See hõlmab eetiliste äripraktikate kehtestamist ning selgetele ja kõrgetele standarditele vastamist. Austuse all peame silmas ka kõikihõlmavat suhtlust, teiste kuulamist ning nende panuse analüüsimist enne tegutsemist.

Solidaarsus

Oleme omaks võtnud „solidaarsuse” sõna tähenduse nii inglise ja prantsuse keeles. Inglise keeles tähendab solidaarsus huvi ja eesmärgi ühtsust. Prantsuse keeles hõlmab tähendus kahte erinevat, kuid omavahel seotud kontseptsiooni - vastastikune sõltuvus ja vastutus.

Uuendatud: 01 August 2011

Moodul :

Teave korporatsiooni kohta

Teave korporatsiooni kohta

Korporatsiooni kohta lisateabe saamiseks klõpsake siia