Navigeerimise kiirmenüü :

 1. Mine sisu juurde
 2. Mine põhijaotise menüüsse
 3. Mine otsingutööriista juurde
 4. Mine abimenüüsse
 5. Mine moodulite juurde
 6. Mine kontaktimooduli juurde

Abimenüü :

 1. Sanofi maailmas |
   
 2. Group saitidele |
   
 3. Kontakt |
 4. Lehekülje kaart |
 5. Abi
 1. Fondi suurus

  Vähendama fondi suurus Suurendama fondi suurus  
 
 

Meist

Kontakt

Sanofi-aventis Estonia OÜ

Pärnu mnt 139E/2
11317 Tallinn
Eesti

Tel.: +372 627 3488
Fax: +372 627 3481

Sisu :

Koostöö tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega

Läbipaistvus meie koostöös

 

Miks on läbipaistvus tähtis?

Koostöö tervishoiutöötajate, apteekrite ja loodusteaduste vallas tegutsevate ettevõtete vahel on juba pikka aega soodustanud patsientide ravi edendamist ja uuenduslike ravimite väljatöötamist. Ühiselt tehakse jõupingutusi, näiteks teadusuuringute algstaadiumis, kliiniliste uuringute käigus ja meditsiinihariduse vallas, et pakkuda ja arendada kvaliteetset raviteenust. Nende juba hästi reguleeritud ja seaduslike suhete läbipaistvuse suurendamise eesmärgiks on suurendada ravimitööstuse, tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonide koostöö mõistmist.

Milline on Sanofi panus läbipaistvusesse?

Meie usume, et vastutustundlikkus ja läbipaistvus tekitab usaldust meie ettevõtte suhtes; oleme pühendunud kõikide läbipaistvust puudutavate reeglite ja määruste järgimisele. Alates 2016. aasta juunist avaldab Sanofi EFPIA liikmena detailset teavet oma koostöö kohta tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega kogu Euroopas. Avaldatavate andmete hulka kuuluvad maksed uurimustöödele, õppestipendiumid tervishoiuorganisatsioonidele ning maksed üksikisikutest tervishoiutöötajatele nagu sponsorlus teaduskonverentsidel osalemiseks, loengutasud, nõustamistegevused.

Miks me teeme koostööd tervishoiutöötajate ja tervishoiuorganisatsioonidega?

Meie koostööpartneriteks olevad tervishoiutöötajad ja -organisatsioonid annavad meile väärtuslikku, sõltumatut ja professionaalset teavet oma kliiniliste ja haiguste ravimisel omandatud kogemuste kaudu. Need kogemused aitavad kaasa meie jõupingutustele parandada patsientide ravi kvaliteeti ja toovad kasu nii patsientidele kui ka ühiskonnale laiemalt.